Uklad ciegiel zmiany biegow.

ETKA / Audi / Coupe quattro / (1985 - 1988) / 7 / 060-000
Nazwa Dodatki. inf. I* Aplikacja Numer części A Numer części, Cena za sz., $
uklad ciegiel zmiany biegow
1 dzwignia przelaczajaca
1 431 711 171 B  - 431 711 171 B  -
2 osłona kulista dźwigni
zmiany biegów
1 823 711 643 A  5 823 711 643 A  -
3 sprezyna naciskowa
1 431 711 199 A  - 431 711 199 A  -
4 prowadnica dzwigienki
1 431 711 079 A  - 431 711 079 A  -
5 tulejka dystansowa
1 431 711 299   - 431 711 299   -
6 tuleja
2 431 711 223 A  - 431 711 223 A  -
7 sprezyna naciskowa
1 431 711 197   1 431 711 197   -
8 tuleja
1 171 711 217   1 171 711 217   -
9 pierscień zabezpieczający
12X1
12X1 1 N  012 412 1  1 N  012 412 1  -
10 ogranicznik
1 853 711 447   - 853 711 447   -
11 odbojnik dźwigni zmiany
biegów-tylny
1 431 711 133 C  - 431 711 133 C  -
12 odbojnik dźwigni zmiany
biegów-tylny
1 431 711 133 D  - 431 711 133 D  -
13 katownik
1 853 711 489 B  - 853 711 489 B  -
14 podkładka
A6,4X12,5X1,6
A6,4X12,5X1,6 4 N  011 524 7  - N  011 524 7  -
15 sruba z lbem szesciokatnym
M6X15
M6X15 4 N  010 215 13  - N  010 215 13  -
14 podkładka
6,4X12,5X1,6
6,4X12,5X1,6 4 N  011 524 23  - N  011 524 23  -
15 sruba z lbem szesciokatnym
M6X15
M6X15 4 N  010 215 27  - N  010 215 27  -
16 Łożysko osłony kulistej
2 823 711 255   4 823 711 255   -
17 wkladka
1 853 711 393   - 853 711 393   -
18 podkladka kulista
1 431 711 279   - 431 711 279   -
18A pierscień zabezpieczający
1 811 711 511   - 811 711 511   -
19 gniazdo kuliste
1 853 711 251 A  - 853 711 251 A  -
20 część nie produkowana
4
20 element gumowo-metalowy
(silent-block) z odbijakiem
4 853 711 279   - 853 711 279   -
21 podkładka
B6,1X18X2
B6,1X18X2 4 N  011 666 10  1 N  011 666 10  -
22 nakrętka sześciokątna
M6
M6 4 N  011 006 8  - N  011 006 8  -
39 nakrętka sześciokątna
M6LH
M6LH 1 N  011 006 15  - N  011 006 15  -
21 podkładka
6,4X18X1,6
6,4X18X1,6 4 N  011 666 15  - N  011 666 15  -
22 nakrętka sześciokątna
M6
M6 4 N  011 006 36  - N  011 006 36  -
22 nakrętka sześciokątna
M6
M6 4 N  011 006 24  - N  011 006 24  -
23 rura przelaczajaca
1 857 711 265   - 857 711 265   -
24 Śruba imbusowa
.
M6X48
M6X48 1 N  044 758 2  - N  044 758 2  -
25 nakrętka sześciok.samozabezp.
M6
M6 1 N  022 148 11  - N  022 148 11  -
25 nakrętka sześciok.samozabezp.
M6
M6 1 N  022 148 1  - N  022 148 1  -
26 zaslepka
1 431 711 169 A  - 431 711 169 A  -
27 osłona
1 803 711 167 E  - 803 711 167 E  -
28 drazek przelaczania
1 857 711 151 B  - 857 711 151 B  -
29 podkladka kulista
1 431 711 221   - 431 711 221   -
30 podkł.do końc.z gniaz.kulistym
1 431 711 224 A  - 431 711 224 A  -
31 opaska
1 1J0 711 603   - 1J0 711 603   -
31 opaska
1 443 711 603   - 443 711 603   -
32 blacha zabezpieczająca
1 857 711 609   - 857 711 609   -
33 sruba z lbem szesciokatnym
M8X38
M8X38 1 N  010 359 4  - N  010 359 4  -
34 nakrętka sześciokątna
M8
M8 1 N  011 008 8  39 N  011 008 8  -
35 część nie produkowana
1
35 dzwignia przelaczajaca
1 857 711 181 B  - 857 711 181 B  -
36 sruba z lbem szesciokatnym
M8X14
M8X14 1 443 711 189 A  1 443 711 189 A  -
37 część nie produkowana
1
37 drazek laczacy
1 431 711 429 B  - 431 711 429 B  -
- podkladka kulista
do zastosowania z:

431 711 429 B

431 711 429 B
2 803 711 279 E  - 803 711 279 E  -
38 nakrętka sześciokątna
M6
M6 N  011 006 36  - N  011 006 36  -
38 nakrętka sześciokątna
M6
M6 N  011 006 24  - N  011 006 24  -
39 nakrętka sześciokątna
M6
M6 1 N  011 006 27  6 N  011 006 27  -
40 czop kulisty
1 431 711 379   - 431 711 379   -
41 część nie produkowana
80
1 80
41 osłona dźwigni zmiany biegów
80
1 80 811 711 110 G  - 811 711 110 G  -
grafit
811 711 110 G 3 FY - 811 711 110 G 3 FY -
grafit
811 711 110 G A 21 - 811 711 110 G A 21 -
41A część nie produkowana
41A osłona dźwigni zm.bieg.(skóra)
90
1 90 811 711 110 A  - 811 711 110 A  -
czarny
811 711 110 A 9 AZ - 811 711 110 A 9 AZ -
czarny
811 711 110 A 9 UB - 811 711 110 A 9 UB -
41B tuleja
1 447 711 183   - 447 711 183   -
czerń satynowa
447 711 183  0 1C - 447 711 183  0 1C -
41C tuleja
1 447 711 184   - 447 711 184   -
(42) galka dzwigni zm. bieg.(skora)
1-5,R
1-5,R 1 443 711 141 Q  - 443 711 141 Q  -
czarny
443 711 141 Q 1 BX - 443 711 141 Q 1 BX -
42 galka zmiany biegow
1-5,R
1-5,R 1 443 711 141 B  - 443 711 141 B  -
czerń satynowa
443 711 141 B 0 1C - 443 711 141 B 0 1C -
negro (braz)
443 711 141 B 0 1Z - 443 711 141 B 0 1Z -
(42) galka dzwigni zm. bieg.(skora)
1-5,R
1-5,R 1 447 711 141 B  - 447 711 141 B  -
czarny
447 711 141 B 1 BX - 447 711 141 B 1 BX -
43 oslona gumowa ('harmonijka')
F 85-F-190 385

1
443 711 213   - 443 711 213   -
44 pasta molibdenowa,
pasta ze smarem stałym
400G
400G X AOS 126 000 05  - AOS 126 000 05  -
44 smar polimocznikowy
400G
400G X G  052 142 A2  - G  052 142 A2  -
* W kolumnie 'I' oznacza numer, który jest używany w wybranym pojeździe.
Aby dowiedzieć się, gdzie kupić przedmiot lub jego odpowiednika, kliknij na numerze katalogowym.